Haber

Uğur böcekleri ‘Çağdaş Eğitim’ ile gelişecek

BURSA (İGFA) – Eğitim işbirliği protokolü, Çağdaş Eğitim Kooperatifi Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Müfit Parlak ve Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan tarafından Cumhurbaşkanlığı makamında imzalandı.

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, Çağdaş Eğitim Kooperatifi’nin eğitim ve öğretimde Türkiye’nin önde gelen kooperatiflerinden biri olduğunu belirterek, kırsalda yaşayan ve ekonomik durumu kötü olan kız çocuklarına verdiği desteğin ilk günden bu yana takdirle karşılandığını söyledi. kuruldu, gelir gelmez çok kısa sürede hizmete açtık dedi. Şu anda kreşimizde 78 çocuğumuz eğitim görüyor. Çağdaş Eğitim Kooperatifimizin eğitime katkıları ve tecrübesiyle bizlere sunması bizler için mutluluk vericidir. Yaptığımız bu protokol ile; Uğur Böceği kreşimizin hizmet kalitesini artırmak amacıyla ihtiyaç sahiplerine destek olmak, okulumuzu güzelleştirmek, eğitim ve öğretim programlarımızı zenginleştirmek için takviyeler alacağız. Güçlendiren kooperatifimize teşekkür ediyorum” dedi.

Kreşin Bursa’da ilçe belediyeleri arasında sunduğu hizmetler arasında tek olduğunu belirten Lider Sertaslan, kreşin asıl amacının asgari ücretle çalışan annelere takviye sağlamak olduğunu vurguladı. iş hayatından kopmamak. Piyasa fiyatlarının yarısından daha azına çok sayıda öğrenciye hizmet verdiklerini kaydeden Bakan, hizmet kalitesini her zaman yükseltmek için çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Çağdaş Eğitim Kooperatifi Bursa Şube Başkanı Prof. Dr. Müfit Parlak, Gemlik Belediyesi ile Çağdaş Eğitim Kooperatifi arasında imzalanan protokolün iki kurum arasında bilgi ve deneyim paylaşımı açısından çok değerli olduğunu belirtti.

Konuşmaların ardından Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan ve Çağdaş Eğitim Kooperatifi Başkanı Prof. Dr. Müfit Parlak tarafından protokol imzalandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu