Teknoloji

Amazon, Yeni Tomb Raider Oyununu Yayınlayacak!

Video oyunu meraklıları, 2022’nin başları heyecan verici bir atılım yaptılar. İlk tanışmamız 1996 yılındaydı. Mezar yağmacısı Efsane özgün bir oyunla geri dönüyordu. O dönemde yapılan tek açıklama, oyunun Gerçek Olmayan Motor 5geliştirilmek istendi.

Şimdi ise yeni Tomb Raider oyunu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. oyunun geliştiricisi Kristal Dinamikleri Amazon Games ile resmi olarak bir anlaşma imzaladı. Böylece oyunun Amazon Games üzerinden oyunculara sunulacağı netlik kazandı. Şimdi erken gelişimdeOyun hakkında açıklamalarda bulunan Amazon, oyunun geliştirilmesinden çıkışına kadar baştan sona Crystal Dynamics ile çalışacaklarını söyledi.

Tomb Raider’ın başarısı, Amazon Games için bir ölüm kalım meselesidir!

Amazon Games bugüne kadar birkaç yapımla karşımıza çıktı. Bu üretimler bazen kendi kendine, bazen üçüncü taraf geliştiricilere ait olmuştu. Tomb Raider için işbirliği tüm bunların ötesine geçiyor. Çünkü Amazon Games, tarihinde ilk kez bu kadar büyük Üçüncü taraf bir AAA oyunu için masanın üzerinde duruyor. Hal böyle olunca da Tomb Raider’ın başarısı, Amazon Games’in gelecek planları için belirleyici olacak.

Peki yeni Tomb Raider oyunu nasıl olacak?

*2018’de yayınlanan Shadow of the Tomb Raider’dan bir ekran görüntüsü.

Crystal Dynamics veya Amazon Games’in yeni Tomb Raider oyunu hakkında hiçbir şey yok. açıklamadı . Ancak oyunun geçmişte olduğu gibi hikaye odaklı ve tek oyunculu bir yapıya sahip olması bekleniyor. Oyunun sistem ihtiyaçları, fiyatı ve çıkış tarihi gibi detaylar şu an için mevcut. gizemini koruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu